Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Arıtmalı Mutfak Bataryası

Toplam 33 ürün bulunmaktadır.

Arıtmalı Evye Bataryası Modelleri & Fiyatları

Özellikle büyükşehirlerde, şebeke hattından mutfaklara ulaşan suyu içilebilir hale getirmek için arıtmalı evye bataryası tercih edilebilir. Şebeke hattından gelen, özellikle içmek ve yemek pişirmek için kullanılan sular gerek tat gerek sağlık bakımından ideal bir deneyime sahip değildir. Musluk suyunun zararlı bileşenlerini ayırarak içme suyu haline getiren ve dilerseniz yemeklerde kullanabileceğiniz dilerseniz rahatlıkla içebileceğiniz forma kavuşturan su arıtmalı evye bataryası modelleri hayat kolaylaştırır. Ada Design evye bataryaları arasından seçeceğiniz arıtma dinamiğine sahip modeller, şık tasarımlarıyla mutfak dizaynınızı tamamlar; aile üyeleri ve sevdiklerinizin de dikkatini üzerine çeker.

En Çok Tercih Edilen Arıtmalı Evye Bataryası Modelleri

Şebeke hattından gelen suyu arıtarak içilebilecek düzeye getirmenin birçok yöntemi vardır. Arıtmalı evye bataryası bu yöntemler arasında en sık tercih edilen ve işlevsel olandır. Görünüm itibariyle klasik bataryaları andıran arıtma sistemli modellerin çalışma dinamiği farklıdır.

Suyun çıkış yoluna göre farklı modellere ayrılan arıtmalı bataryalar şık tasarımlarla üretilir. Bu sayede hem şık bir görüntü hem de arıtılmış su deneyimi elde edersiniz. Spiralli evye bataryası, bahsi geçen modeller arasında en sık tercih edilenlerden biridir.

Dilediğiniz yöne hareket edebilen ve bu sayede mutfakta özgür bir çalışma alanı sunan spiralli modeller arıtma düzeneği ile birleştirildiğinde şahane bir gereç halini alır.

Son dönemlerin en sık tercih edilen modellerinden bir diğeri fazla su çıkışlı formda tasarlananlardır. Bu sayede evye üzerine ekstradan batarya takmaya gerek duyulmaz. Tek bir batarya ile arıtılmış suyun keyfi çıkarılabilir. Sıcak, soğuk ve arıtılmış suya özel 3 yollu çıkışa sahip mutfak bataryası modelleri pek çok kişinin dikkatini çeker.

Arıtmalı Evye Bataryası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Su arıtmalı evye bataryası, özellikle büyükşehirlerde yaşayan geniş ailelerin vazgeçilmez mutfak gereçlerinden biridir. Bu gereçler arasından en ideal seçimi yapmak için öncelikle ihtiyaçlarınız dahilinde hareket etmek işleri kolaylaştıracaktır. Şık tasarıma sahip batarya modellerinin yanında musluk suyunu en temiz formda arıtabilen tasarımları inceleyebilirsiniz.

Arıtmalı Evye Bataryası Markaları Nedir?

Ada Design fırsatları ile ulaşabileceğiniz pek çok arıtmalı evye bataryası bulunur. Bu markalar arasından seçeceğiniz modeller hem şık tasarımları hem de işlevsel nitelikleri ile yaşam alanlarınıza dinamiklik katar.

Arıtmalı Evye Bataryası Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Modeller arasındaki fiyatlandırmalar montaj işlemleri ve niteliklere bağlı olarak belirlenebilir. Filtre fonksiyonuna sahip modellerin yanı sıra arıtma kiti ile montajı yapılan tasarımları incelemek mümkündür.

Arıtmalı Evye Bataryası Nasıl Kullanılır?

Şebeke suyunu arıtarak kullanılabilir içme suyu haline getiren batarya modelleri diğer tasarımlarda olduğu gibi su tesisatı özelinde kurulur. Evye üzerine ya da duvara monte edebileceğiniz bu modeller şebekeden gelen suyu filtreler; zararlı bileşenlerden ayırır içme suyu formuna kavuşturur.

Arıtmalı Evye Bataryasının Özellikleri Nedir?

Musluk suyunu arıtarak çok daha lezzetli ve kullanılabilir hale getiren arıtmalı evye bataryası mutfak başta olmak üzere, sıhhi tesisat bulunan tüm yaşam alanlarının vazgeçilmezlerindendir.

Siz de nitelik bakımından sahip olduğu özelliklerle ilgi çeken arıtmalı evye bataryası modellerini inceleyebilir, kendinize en uygun tasarımı seçerek yaşam alanlarınıza pratik ve konforlu çözümler kazandırabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.