Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

El Duşu

Toplam 125 ürün bulunmaktadır.

El Duş Seti Modelleri & Fiyatları

El duşu seti, banyoların küvet veya duş kabini alanlarında yer alan muslukların uç kısmına takılan dinamiklere sahip sistemlerdir. En kısa tabirle duş deneyimi sırasında kullanılabilen duş telefonu veya duş başlıkları için el duş seti demek mümkündür.

Bu sisteme sahip modeller duş sırasında suyun akış şeklini ve hızını ayarlamanıza yardımcı olur. Manuel niteliklere sahip modellerin yanı sıra sensörlerle desteklenen akıllı ve fotoselli modellerden de bahsedilebilir. Bu sayede dilediğiniz gibi deneyimleyebileceğiniz duş anlarına sahip olursunuz.

El duşu seti modelleri farklı fonksiyonlara, ebatlara ve kullanıcı tercihlerine göre tasniflenebilir. Tasniflenen modeller arasından en kaliteli ve benzersiz deneyime sahip ürünlere ulaşmak için Ada Design ayrıcalıklarını tercih edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen El Duş Seti Modelleri

El duş seti bağlamında inceleyebileceğiniz birden farklı model bulunur. Bu modelleri birbirinden ayıran temel etmenler sahip oldukları kullanım deneyimi ve fonksiyonlarıdır. Tek fonksiyonlu kademeye sahip ürünler gibi beş fonksiyona sahip tasarımlara da rahatça ulaşabilirsiniz.

Burada fonksiyon olarak ifade edilen çalışma prensibi, başlıktan çıkacak suyun hangi formlarla kullanıcıyla buluşacağıdır. Suyu farklı basınçlar ve başlık içinde bulunan deliklerin sıklığına göre farklı şekillerde ileten fonksiyonlara sahip modeller incelenebilmektedir.

Birden beşe kadar çıkabilen farklı fonksiyonlara sahip modeller duş deneyimini zenginleştirmenin yanında su tasarrufu sağlamak isteyenlerin de ilgi alanına girer. Montaj tekniğine göre değişen el duş seti sürgülü modellerin yanı sıra etajerli tasarımlara da göz atabilirsiniz.

El Duş Seti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Seçimlerinizi belirlemeden önce dikkat etmenize gereken ilk etmen başlık ile banyo bataryası arasındaki uyumdur. Bataryadaki bağlantı sağlanacak kısımlar seçeceğiniz duş seti ile uyumlu değilse dilediğiniz kullanım deneyimine ulaşmakta zorlanabilirsiniz.

Seçim yapmadan önce değerlendirmenizde fayda olan bir diğer etmen hangi su akış fonksiyonunu isteyip istemediğinizdir. Bunun için farklı fonksiyonlar bağlamında modellere ayrılan ürünleri inceleyebilir, kendinize en uygun özelliğe sahip parçaları tercih edebilirsiniz.

Uzun süreli bir kullanım deneyimi elde etmek için materyal bakımından birinci sınıf kaliteye sahip el duş sistemlerini tercih etmek önemlidir. Kalite bakımından üst düzeyde bulunan ürünler uzun süreli kullanımın yanı sıra sahip oldukları benzersiz konfor ayrıcalığıyla da fark yaratır.

El Duş Seti Markaları Nedir?

Ada Design ayrıcalıkları ile sahip olabileceğiniz birbirinden kaliteli ve farklı kullanım amaçlarına hitap eden el duş seti markaları vardır.

Modern dinamikleri zamansız tasarımların zarafeti ile birleştiren Grohe, banyoların vazgeçilmez ve ilgi çeken ürünlerine imza atar.

Çağdaş tasarım dinamikleri ve zengin renk yelpaze ile adından söz ettiren Bocchi, kullanım deneyimlerini zenginleştiren ürünleri ile sizlerle buluşur.

Farklı fonksiyonlara sahip sayısız modele ve en önemlisi birinci sınıf kullanım deneyimine Hansgrohe ile ulaşabilirsiniz.

En yeni teknolojilerle üretilen, kullanıcılarına birbirinden ilgi çekici çizgiler sunabilen Schell el duşu seti modellerine rahatça sahip olabilirsiniz.

Yukarıda sözü geçen markaları ve çok daha fazlasını Ada Design ile deneyimleyebilirsiniz.

El Duş Seti Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seçeceğiniz modelin fonksiyonu, ihtiyacı olan montaj tekniği, materyal kalitesi ve kaplama malzemesi gibi etmenler el duş seti fiyatlarını belirlemede etkilidir. Bu etmenleri göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun modeli tercih edebilir, duş deneyiminizi kusursuz hale getirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.