Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Musluk Modelleri

Toplam 119 ürün bulunmaktadır.
Grohe Ara Musluk 1/2" - 22045000
%45
533,74 TL
293,55 TL
Grohe Ara Musluk 1/2" - 22041DA0
%45
3.302,77 TL
1.816,52 TL
Grohe Ara Musluk 1/2" - 22041AL0
%45
3.516,87 TL
1.934,28 TL
Grohe Ara Musluk - 22041A00
%45
3.302,77 TL
1.816,52 TL
Grohe Ara Musluk 1/2" - 22031000
%45
454,15 TL
249,78 TL
Grohe Ara Musluk 1/2" - 22029000
%45
454,15 TL
249,78 TL
Grohe Çıkış Ucu - 13540000
%45
8.051,90 TL
4.428,54 TL

Musluk Modelleri & Fiyatları

Pratik kullanımları sayesinde evlerde, ofis veya iş yerlerinde günlük yaşamın çok daha kolay hale gelmesine yardımcı olan gereçler arasında batarya muslukları yer alır.

Mutfak, banyo veya tuvaletlerde, lavaboların olduğu yaşam alanlarında, özetle gün içinde hemen herkesin en sık kullandığı yerlerde işlev bakımından memnun edecek musluklar kullanılır.

Musluk modelleri, uzun ömürlü bir kullanım dinamiği beklenen, aynı zamanda banyo, tuvalet veya mutfak dizaynını tamamlayacak estetik görünüme sahip olması istenen yapı gereçlerindendir. Bu modeller arasından seçeceğiniz modern ve ayrıcalıklı tasarımlarla kullanım deneyimini zenginleştirebilirsiniz.

Su, günlük yaşamın en temel ve vazgeçilmez kaynaklarından biridir. Suyu yaşam alanları özelinde temin edebilmenin yollarından biri ise tesisat bulunan alanlara pratik kullanım sağlayacak musluk modelleri adapte etmektir.

Su gereksiniminizi karşılayacak hayallerinizdeki kusursuz hijyen ortamını yaratacak ve her an steril kalmanıza yardımcı olacak batarya musluk çeşitleri ile çok daha pratik bir yaşam deneyimi oluşturabilirsiniz.

Klasik tasarımlardan birinci sınıf teknolojilerle zenginleştirilmiş modellere değin ulaşabileceğiniz Ada Design musluklarla bulunduğunuz her ortama işlev kazandırabilir, estetik görünümün tadını çıkarabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Musluk Modelleri

Batarya musluk, su tesisat sisteminin bulunduğu tüm alanlara adapte edilebilen parçalardandır. Suyun akışını kontrol edebilmek ve ihtiyaç duyulan miktarlarda su tüketebilmek için musluklardan yararlanılır.

Tüm banyo ve mutfak yapı malzemelerinde olduğu gibi musluklarda da pek çok model yer alır. Musluk modelleri tüketilen su kaynağının türüne, ne amaçla kullanılacağına ve montaj alanlarına göre farklılıklar gösterebilir.

  • 3 yollu musluk, aynı anda birden fazla suya erişimi sağlayan ve en sık kullanılan modellerden biridir. Pek çok tasarımda yer alan musluklar 360 derece dönebilen, bu sayede çok daha pratik bir kullanım sağlayan nitelikler sunar.

    3 yollu musluk, özellikle büyükşehirlerde yaşayan ve şebeke suyunun kullanımına sıcak bakmayan ailelerin arıtılmış suya erişebilmesine olanak tanır. Birden fazla sıvının çıkışına olanak tanıdığı için arıtma suyu elde etmek adına ekstradan bir batarya kullanımına gerek kalmaz. 

  • Sensörlü musluk, temassız kullanımı sayesinde su tasarrufu elde edebilmeyi mümkün kılan modeller arasında gösterilir. Bu modelle üretilen parçalar kızılötesi sensörler yardımıyla işlerlik sunar.

    Hareketi algılayarak açılan ve kullanım sonrası otomatik kapanan sensörlü modeller fotoselli musluk olarak da bilinir. Fotoselli musluk, kullanım esnasında herhangi bir temas gerektirmediği ve otomatik deneyim sunduğu için en hijyenik tasarımlardan biri olarak değerlendirilebilir.

Sık kullanılan modellerin yanı sıra lavabo, küvet, banyo ve klozet gibi alanlarda ihtiyaç duyulan musluklardan da söz edilebilir. Lavabo muslukları tek borulu ve çift borulu olmak üzere ikiye ayrılır. Bu modeller lavabo üzerine monte edilerek dilediğiniz gibi su kullanabilmenize olanak tanır.

Küvet musluğu, banyo lavabosu üzerine monte edilen, su akışını kontrol etmenin yanında suyun sıcaklığını da ayarlamaya yardımcı olan modellerdendir.

Klozetler için taharet musluğu tercih edilir. Tuvalet temizliğini sağlamak ve gerekli hijyen önlemlerini almak için bu modellerden yararlanılır. Hemen her evde ve klozette bulunan bu model klozete yakın alanda yer alan açma kapama kolu ile kontrol edilir.

Ara musluk, banyo ve mutfak gibi alanlarda tercih edilen, kullanım amaçlarına göre sınıflandırılabilen modellerdir. Lavaboların alt kısmında ve klozet bağlantılarında kullanılan, kısacası su akışının bulunduğu her alana adapte edilebilen demirbaş ürünlerden biridir.

Musluk Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Musluklar günlük yaşam telaşı içinde en sık kullanılan gereçlerden biridir. Dolayısıyla bu ürünler arasından seçim yaparken uzun süreli kullanımlara karşı dayanıklı, kaliteli materyallerle üretilmiş modelleri tercih etmek önemlidir.

Musluk aparatı bakımından zengin ve her kullanımda rahatlık sağlayan modeller ne kadar uzun süre deneyimlenirse deneyimlensin raf ömrünü uzun tutar. Özellikle mutfaklarda kullanılan musluklarda sık açma kapamaya karşı dayanıklı mutfak musluk başlığına sahip modeller tercih edilebilir.

Muslukların en sık kullanılan parçalardan biri olması su ile devamlı teması demektir. Su ile temas eden ürünler bir süre sonra aşınabilir ve yıpranabilir. Bu nedenle herhangi bir modeli tercih etmeden önce materyal kalitesinden emin olmak fayda sağlayacaktır.

En kaliteli materyallerle üretilen armatürler ne kadar uzun süreli kullanılırsa kullanılsın su temasından kaynaklanan yıpranma oranını minimize eder. Bu da size yalnızca farklı modeller deneyimlemek istediğinizde musluk değişimi yapmanıza zemin hazırlar.

Banyo ve Mutfağa Göre Musluk Nasıl Seçilir?

Musluklar banyo ve mutfak başta olmak üzere en sık kullanılan yaşam alanlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Bu alanlarda bulunan musluklar hem kendiniz hem de aileniz için sağlayabileceğiniz hijyeni mümkün kılar. Hal böyle olunca hangi tasarımın mutfak veya banyo ile uyumlu olacağı durumu merak konusu olabilir.

Banyolarda kullanılan batarya muslukları farklı ebat ve stillerde üretilir. Kullanım ayrıcalıklarına göre de tasniflenebilen bu modeller istek ve ihtiyaçlarınız baz alınarak seçilmelidir.

Banyolar kişisel temizlik için kullanılan en temel alanlardan biridir. Bu nedenle banyo dizaynınıza en uygun musluğu seçmeden önce kullanım deneyimlerinin yanı sıra tasarım özelliklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Mutfak muslukları bulaşık yıkama ve gıdaların hijyenini sağlama konusunda yardımına başvurulan gereçlerden biridir. Dilerseniz spiralli formla üretilen dilerseniz şık tasarım çizgilerine sahip birbirinden zengin modelleri tercih edebilirsiniz.

Musluk Markaları Nedir?

Bulunduğunuz tüm yaşam alanlarına hijyen getiren musluklar Ada Design ayrıcalıklarıyla çok daha kaliteli ve ulaşılabilir markalarla sizlere sunulur. Grohe, pratik çözümlerin en kaliteli temsilcilerinden biri olarak ihtiyacınız olan tüm modeller özelinde tercih edebileceğiniz tasarımlara sahiptir.

Renkli tasarımları, hemen her alan için kullanıma uygun modelleri ve kaliteli materyal kullanımıyla fark yaratan Bocchi musluklara rahatça ulaşabilirsiniz.

Ev ve iş yeri gibi alanların temel gereksinimlerinden olan en kaliteli musluk modellerine çok sevilen markalar ve kaçırılmayacak fırsatlarla ulaşabilirsiniz.

Musluk Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Musluk fiyatları, modellere, kullanım alanlarına ve sahip oldukları ölçülere göre değişiklik gösterir. Uzun süreli kullanımlara karşı dayanıklı, kolay kolay bozulmayacak kalitedeki modeller yaşam alanlarına ayrıcalık katar.

Mutfak veya banyolarda kullanıma uygun armatür modellerinde fiyatla birlikte dikkat edilmesi gereken etmenlerden biri kalitedir. Kaliteli dinamiklerle zenginleştirilen modeller kullanım deneyimi sırasında karşılaşabileceğiniz olası aksakları minimumda tutar.

Birbirinden farklı musluk aparatı ve banyo – mutfak musluk başlığı parçalara sahip modeller fiyat bakımından çeşitlilik gösterebilir. Hijyen dinamiklerine uyum sağlayacak, banyo veya mutfak dizaynınızda bütünlük yaratacak en önemlisi konforlu bir kullanım deneyimi sunacak modelleri tercih edebilirsiniz.

Bütçenize uygun en kaliteli ve şık tasarımlara sahip musluk modelleri sayesinde fark yaratan bir kullanımın kapılarını aralayabilirsiniz.

Ada Design batarya muslukları arasından tercih edeceğini tüm modellerde istek ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun dilediğiniz deneyimlere ulaşabilir, şık tasarım niteliklerine anında, rahatça sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.