Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Sıvı Sabunluklar

Toplam 70 ürün bulunmaktadır.
Grohe - 40536DC0
%45
5.071,34 TL
2.789,23 TL
Grohe - 40536000
%20
3.625,59 TL
2.900,40 TL
Grohe Sabunluk - 28856000
%45
2.040,28 TL
1.122,15 TL
Grohe Relexa Sabunluk - 28631000
%45
2.698,37 TL
1.484,10 TL
Grohe Sabunluk - 27206000
%45
1.219,46 TL
670,70 TL

Sıvı Sabunluk Modelleri & Fiyatları

Banyo ve mutfak kişisel yaşam alanlarının en sık kullanılan yerleri arasındadır. Bu alanlarda hijyeni stabil tutabilmek ve aynı zamanda şık bir görünüm elde edebilmek için sıvı sabunluk modelleri kullanılır.

Sıvı sabunluk banyo dizaynı özelinde tercih edebileceğiniz tamamlayıcı bir aksesuar olmanın dışında farklı yaşam alanlarında da kullanılabilir. Mutfaklarda da sıkça kullanılır. Mutfak sıvı sabunluk dekorasyonu tamamladığı gibi aynı zamanda ellerin hijyenini de sağlar.

Mutfak sıvı sabunluk gibi banyolarda da kullanabileceğiniz birbirinden şık ve işlevsel model vardır. Sabunluklarla birlikte banyolarda şık bir efekt yakalamak için diş fırçalık ve tuvalet fırçası modelleri arasından seçimler yapabilir; banyo dizaynınızı tamamlayabilirsiniz.

Kullanım ayrıcalıklarına ve birbirinden farklı tasarımlarına göre sınıflandırılan, dilerseniz tezgâh üstü dilerseniz duvara monte biçiminde kullanabileceğiniz Ada Design sıvı sabunluk modellerini inceleyebilirsiniz. Tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun tasarımı seçerek hem görünüm hem kullanım bakımından fark yaratan deneyimi yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.


En Çok Tercih Edilen Sıvı Sabunluk Modelleri

Sıvı sabunluk modellerini birbirinden ayıran en temel farklılıklar tasarım ve kullanım ayrıcalıklarıdır. Mutfakta ya da banyoda fark etmeksizin nerede kullanırsanız kullanın tasarım anlayışınıza uyum sağlayacak ve estetik bir etki yaratacak modelleri tercih edebilirsiniz.

Tek başına satılan modellerin yanı sıra set halinde ulaşabileceğiniz tasarımlardan da söz edilebilir. Bütüncül bir görünüm sağlamak için dilerseniz set sıvı sabunlukları inceleyebilirsiniz.

Cam sıvı sabunluk zarif görünümü ve şık etkisiyle gerek banyolarda gerek mutfaklarda sıklıkla kullanılan aksesuarlardan biridir. Cam haznesi kabartmalı ya da sade modellerin yanı sıra kaplamalarla zenginleştirilmiş tasarıma sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.

Yer tasarrufu sağlamak ve satın alınan ürünü en verimli biçimde kullanmak için tercih edebileceğiniz bir diğer model duvara monte sıvı sabunluktur. Pek çok model kuvvetli yapıştırıcılarla birlikte satılır. Böylelikle herhangi bir duvar delme işlemine gerek duymadan sabunluğunuzu duvara monte ederek konforlu biçimde kullanabilirsiniz.

Tasarımlarındaki farklılıkların yanı sıra ahşap, mika gibi materyal kullanımına bağlı sınıflandırılabilecek sınırsız model arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Mavi, sarı, pudra, kırmızı gibi canlı renklerle zenginleştirilmiş tasarımları ya da siyah, gri, beyaz, krem gibi zamansız etkiyi yansıtan zarif modelleri tercih edebilirsiniz.

Banyo Sıvı Sabunluk Modelleri

Banyo sıvı sabunluk modelleri tercihe göre duvara monte biçimde kullanabileceğiniz ya da banyo dolabı, lavabo gibi yerlere koyabileceğiniz zengin tasarım gamına sahiptir. Çoğu tasarım tamamlayıcı parçalar olan diş fırçalık, tuvalet fırçası ve katı sabunlukla birlikte set halinde satılabilir.

Banyonuzun tasarımına uyum sağlayacak biçimde dilerseniz canlı renklerle zenginleştirilmiş dilerseniz klasik çizgilerin etkileyiciliğine sahip modelleri inceleyebilirsiniz. Banyo mermerlerinizle uyum sağlayacak en şık ve etkileyici tasarımlarla evinize canlılık kazandırabilirsiniz.

Mutfak Sıvı Sabunluk Modelleri

Mutfak hijyenini her an canlı tutabilmek için tezgah üstüne yerleştirebileceğiniz seramik ya da farklı materyallerle üretilen mutfak sıvı sabunluk modellerini tercih edebilirsiniz. Tasarım şekli olarak dinamik bir efekt yakalamak için koni ya da oval modelleri seçebilir; klasiklerden vazgeçemiyorsanız silindir biçimindeki sabunlukları inceleyebilirsiniz.

Mutfaklar için özel olarak tasarlanan modellerin çoğunda bulaşık süngerini yerleştirebileceğiniz alanlar da bulunabilir. Bu sayede tezgah üzerinde düzenli bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Tek renkle tasarlanan modellerin yanı sıra çiçekli, geometrik ya da diğer dinamik desenlerle modernize edilen sabunluklara bir şans verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken tasarım zevkinizle ve mutfağınızla bütünlük yakalayabilecek sıvı sabunluk modellerini incelemek olacak.


Sıvı Sabunluk Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sıvı sabunlar kişisel temizliğin temel adımlarından birini gerçekleştirmek üzere kullanılır. Bu kullanımı çok daha estetik hale getirmek için evlerinize ya da iş yerlerinize özel seçebileceğiniz sıvı sabunluklar üretilir.

Sıvı sabunluklar arasından tercihler yaparken ihtiyacınız olan ebatlara, seçeceğiniz modeli nerede kullanacağınıza ve nereye monte edeceğinize karar vermelisiniz. Örneğin küçük bir banyoya sahipseniz duvara monte sıvı sabunluk modelleri sizin için faydalı olabilir.

Banyolar için tercih edilecek modellerde bütün bir şıklık için parça halinde satılanların yanı sıra set formda olan modelleri inceleyebilirsiniz. Mutfaklarda ise hem şıklığı he de fonksiyonelliğiyle fark yaratan birbirinden kaliteli tasarımları satın alabilirsiniz.

Sıvı Sabunluk Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tercih edeceğiniz modelin materyali, boyutları ve nerede kullanacağınıza ilişkin belirleyici etmenleri sıvı sabunluk fiyatları üzerinde etkilidir. Dayanıklı ve kaliteli ürünlerden daha esnek forma sahip modellere kadar satın alabileceğiniz zengin fiyat gamına sahip sıvı sabunluklara ulaşabilirsiniz.

Yaşam alanlarına canlılık katmanın en temel yollarından biri kontrast oluşturabilecek ya da uyum sağlayabilecek renk ile desenlerden yararlanmaktır. Tek renk ya da zengin desenlerle tasarımına canlılık katan modelleri tercih edebilir; evinizin şıklığını bir adım ileri taşıyabilirsiniz.

Siz de gerek mutfağınıza gerek banyonuza yerleştirmek üzere Ada Design sıvı sabunluk modelleri arasından hem kalitesi ve kullanım ayrıcalıkları hem de modern tasarımları ile fark yaratan ürünleri tercih edebilirsiniz. Şıklığın ve konforun bir arada olduğu birbirinden özel tasarımların ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.