Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Duş Seti Modelleri & Fiyatları

Konforlu bir banyo deneyiminin yardımcıları arasında duş seti yer alır. Duş alma sırasında suyun hangi şiddetle akacağını kontrol edebileceğiniz ve daha pek çok nitelikle zenginleştirilen modellere ulaşabilirsiniz.

Banyo duş seti çeşitlerini dilerseniz takım halinde dilerseniz ihtiyacınız olan parçalar şeklinde satın alabilirsiniz. Her biri farklı çalışma prensipleri ile üretilen modeller arasından duş deneyiminizi benzersiz hale getirecek tasarımları inceleyebilirsiniz.

Duş başlığı seti, suyun akış şiddetini ayarlayabileceğiniz, haliyle su tüketiminden tasarruf edebileceğiniz bir gereçtir. Bu ürünler arasından seçeceğiniz modellerin hedeflenen tasarruflu su kullanımına uygun dinamiklere sahip olması önemlidir.

Banyo dizaynına adapte edilen pek çok üründe olduğu gibi duş setinde de elde edilen tek etmen işlevsellik değildir. Satın alacağınız ürünün fonksiyonelliğine ek şık bir görünüme sahip olmasını isteyebilirsiniz.

Şık görünüm ve estetik etki için modern ve zamansız çizgileri bir arada sunabilen modelleri tercih edebilirsiniz. Alternatif renk ve tasarım özellikleri bakımından zengin yelpaze sunan markalara da şans verebilirsiniz.

Ada Design duş seti çeşitleri arasından inceleyebileceğiniz birbirinden zengin modellerle benzersiz kullanım deneyiminin yanı sıra göz alıcı şık görünüme de aynı anda ulaşabilirsiniz.

Banyo tasarımınızı tamamlamak ve yaşam alanınızı her detayıyla göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşturmak için birbirinden kaliteli ve şık banyo aksesuarlarını inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Duş Seti Modelleri

Stresli geçen bir günün ardından yapılabilecek en keyifli ve rahatlatıcı aktivitelerden biri duş almaktır. Bu aktiviteyi anlamlı ve benzersiz kılmak için ihtiyacınız olan şeylerden biri kaliteli, en çok tercih edilen duş seti modelleridir.

Duş seti modelleri diğer banyo ürünlerinde olduğu gibi farklı kullanım biçimlerine ve montaj tekniklerine göre tasniflenir. Tüm bu modeller arasından hem ihtiyacınıza hem de banyo dizaynınıza uygun olanları inceleyebilir, hayallerinizdeki birinci sınıf kullanım deneyimine ulaşabilirsiniz.

Su akış şiddetini kontrol edebileceğiniz ve birbirinden farklı kullanımlara sahip duş seti modellerini aşağıdaki biçimde ele alabiliriz.

Ankastre Duş Seti: Bu modeldeki banyo bataryası duş seti başlıkları isteğinize göre duvara ya da tavana monte edilerek sabit hale getirilir. Bazı modellerde duş başlığı hareketli bir form sunabilirken bazı modellerde sabit kullanım deneyimi elde edilir.

Ankastre formdaki modellerde spiral tarzda herhangi bir parça bulunmaz. Kullanım deneyimlerinin yanı sıra zamanın dinamiklerine uygun modern bir görünüm için bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Banyo tasarımınızda şık, etkileyici ve efektif bir görünüm elde etmek için ankastre duş seti modellerini inceleyebilir, farklı ebatlarda üretilen tasarımlar arasından banyonuza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Grohe ankastre duş seti modelleri sağladığı özgür hareket alanı, şık tasarım ayrıcalıkları ve diğer tüm incelikleriyle banyolara farklılık katar.

Sürgülü Duş Seti: Duş deneyimi sırasında suyun akış şiddeti kadar önemli olan bir diğer etmen, deneyimi sağlayan kişinin boyuna uygun bir sistem kullanabilmektir. Sürgülü duş seti modelleri aile üyelerinin boyuna uygun ayarlanabilen, herkese özgür bir alan tanıyabilen sisteme sahiptir.

Maşraflı Duş Seti: En çok tercih edilen modellerden biridir. Maşraflı model, set içinde deneyimleyebileceğiniz duş başlığını duvara sabitleyebilmek için aparat ve hortumla birlikte satılır. Hemen her banyoda görebileceğiniz bu modeli dilerseniz ellerinizle kullanabilir dilerseniz bahsi geçen set içindeki aparattan yararlanarak duvara sabitleyebilirsiniz.

Banyo bataryası duş seti modelleri arasında ayarlanabilir hız ve yoğunlukta su püskürtme özelliğine sahip tasarımlara ulaşabilirsiniz. Duş alma deneyimini keyifle buluşturan bu modeller sayesinde hem kendinize hem de aile üyelerine işlevsel kullanım ayrıcalığı armağan edebilirsiniz.

Duş Seti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Duş seti modelleri arasından seçim yapmadan önce ne istediğinize ve neye ihtiyaç duyduğunuza karar vermelisiniz. Örneğin, duş deneyiminize uyum sağlayacağını düşündüğünüz setin hareketli mi yoksa sabit mi olacağını belirleyebilmelisiniz.

Kullanım ayrıcalıkları kadar tasarım özelliklerine de önem veriyorsanız modern dinamiklere sahip modelleri tercih etmelisiniz. Ankastre duş setleri bu tercihler arasında deneyimleyebileceğiniz en ideal örneklerden biridir. Bu sayede nitelikli bir kullanımın yanında şık görünüm de elde etmiş olursunuz.

Tepeye monte edilen bir duş başlığı istemiyorsanız uzunluğunu dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz hortum düzeneğine sahip modelleri inceleyebilirsiniz. Satın alacağınız modelin ne çok uzun ne çok kısa olması çok daha işlevsel bir deneyim elde etmenize yardımcı olacaktır.

Spiral formlu modellerde hortum kalitesi son derece önemlidir. Bu nedenle eğer spiralli dinamiklere sahip bir model tercih edecekseniz uzun ömürlü kullanım düzeyindeki kaliteye sahip hortumların bulunduğu setleri inceleyebilirsiniz.

Duş Seti Markaları Nedir?

Farklı kullanım dinamikleri, materyal kalitesi ve ayrıcalıklarla üretilen pek çok duş seti markası vardır. Ada Design farkıyla sahip olabileceğiniz markalar standart üstü kaliteleri, birinci sınıf kullanım deneyimleri ve zarif, modern tasarımları ile fark yaratır.

Grohe, tek kumandalı modellerden dinamik tasarımlara kadar ulaşabileceğiniz ayrıcalıklı ürünleri sizlerle buluşturur. Tasarım bağlamında modern ve zamansız çizgiye sahip modelleri sayesinde yaşam alanlarına zenginlik katar.

Tüm bunların yanı sıra ulaşabileceğiniz pek çok kaliteli ve ayrıcalıklı marka Ada Design fırsatlarıyla evlerinize kadar gelir. Tek yapmanız gereken her biri özel üretim niteliğindeki modellerimizi incelemek ve yaşam alanlarınıza uygun tasarımlara karar vermektir.

Duş Seti Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Duş seti fiyatları, birbirinden farklı model, kullanım dinamikleri ve montaj biçimlerine göre belirlenebilir. Bunların yanı sıra kimi setlerde yalnızca batarya ve başlık bulunurken kim setlerde kullanıma uygun olacak şekilde hortum düzeneğinin de bulunması fiyat üzerinde etkilidir.

Montaj şekli duş seti modellerinin fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer etmendir. Yukarıda da belirtildiği üzere ankastre formdaki modeller direkt duvara ya da tavana monte edilerek kullanıma hazırlanan ürünlerdendir. Dolayısıyla fiyatı montelenmeyen parçalara kıyasla farklılıklar gösterebilmektedir.

Bütçenize en uygun duş seti fiyatlarına ulaşabilmek, dilediğiniz rakam aralıklarına sahip kaliteli ve üst düzey kullanım deneyimi sunan tasarımları değerlendirebilmek için modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Sürgülü Duş Seti Nasıl Takılır?

Duş seti modellerinin montaj işlemi tasarımdan tasarıma farklılık göstermektedir. Kullandığınız modelin tipine, suyun akışına ve hortum düzeneklerine göre montaj tekniği de değişebilmektedir.

Duş setinin montajına başlamadan önce, özellikle sürgülü modellerde olduğu gibi hortum dinamiğine sahip tasarımların batarya bağlantılarını belirlemekle işe başlamalısınız. Contalı alanlar set içinde bulunan parçaların bir araya getirilmesini sağlayacak temel alanlardır.

Bu alanlara setin parçalarını oturtarak ve bahsi geçen contaları sağlamlaştırarak adım adım montaj işlemine devam etmelisiniz. Sürgülü duş başlıklarında duş setinin gövdesini ve diğer tüm parçaları bir tornavida yardımıyla duvara sabitlemek önemlidir.

Montaj işlemi sırasında eğer duvara ekstra delik açmak gibi bir durumla karşılaşırsanız bu işlem için beton delme ucuna sahip bir matkaptan yardım almanız gerekebilir.

Zevkinize uygun birbirinden kaliteli duş seti modelleri Ada Design’da sizleri beklemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.