Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Gömme Rezervuar ve Kapakları

Toplam 257 ürün bulunmaktadır.

Gömme Rezervuar Modelleri & Fiyatları

Ev ve iş yeri gibi yerlerde en sık kullanılan alanlardan olan banyo ve tuvaletlerin su depolama sistemleri gömme rezervuar olarak değerlendirilir. Bu sistemler monte edilmesini istediğiniz duvar veya zeminlere gömülen çerçeve ve bu çerçevenin içine yerleştirilen, suyu depolamaya yardımcı bir mekanizmadan oluşur.

Asma klozet modelleri gibi farklı tasarım zevklerine sahip alafranga tuvaletlerde rahatça kullanılan gömme rezervuar pek çok avantaja sahiptir. Bu avantajlar arasında göze çarpan detaylar kolay temizlenebilir estetik görünümdür.

Birbirinden şık tasarımlarla üretilen ve kaliteli bir kullanım deneyimi sunan Ada Design gömme rezervuar modelleri banyo ve tuvaletlere şıklık katar. Sessiz çalışma sistemine sahip modeller arasından yapacağınız seçimler konforlu kullanım deneyimine ulaşmanızı kolaylaştırır.

En Çok Tercih Edilen Gömme Rezervuar Modelleri

Tuvalet modelleri için olmazsa olmaz hijyen sağlayıcı parçalardan biri gömme rezervuardır. Sağlam ve kaliteli materyaller kullanılarak dizayn edilen modeller tüm yaşam alanlarına konfor taşır.

Gömme rezervuar klozet kullanımının olduğu tüm alanlara rahatça adapte edilebilir.

Bu ürünlerin ağırlık kapasiteleri, suyu doldurma ve boşaltma hızları gibi pek çok nitelikler birbirinden farklı modellerin ele alınmasına olanak tanır. Kimi modellerde çift doldurma sistemi bulunurken kimi modeller tek hazne ile su akışı sağlayabilir.

Gömme rezervuar modelleri arasında en sık tercih edilenlerden biri sessiz çalışan tasarımlardır. Gizli rezervuar olarak da bilinen bu modeller ev halkını hiçbir şekilde rahatsız etmez, son derece fonksiyonel bir kullanım deneyimi sunar.

Modeller arasında yer alan ve ayarlanabilir gömme rezervuar kapağı başta olmak üzere, koku giderici, kurutma gibi niteliklere sahip tasarımlar da bulunur. Bu tasarımlar şık görünümlerinin yanı sıra işlevsellik gibi detaylarıyla da ön plana çıkar.

Gömme Rezervuar Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gömme rezervuarlar oldukça kolay temizlenebilen ve rahat kullanım ayrıcalıkları sunan parçalardır. Bu parçalar aynı zamanda belli dinamiklerle çalışan set halinde kullanıcılara sunulur.

Gömme rezervuar iç takımı dinamikleri arasında konfor sağlayan kumanda paneli, stop valfi ve benzeri parçalar yer alır. Modeller arasından tercihler yapmadan önce kolay kullanım ayrıcalıkları sunan ve bu bağlamda bir iç takım sistemine sahip tasarımları inceleyebilirsiniz.

Kullanım dinamiklerinin yanı sıra tasarım bakımından banyo ve tuvalet dizaynınızla bütünlük sağlayacak modellere öncelik tanıyabilirsiniz. Dilerseniz zamansız nitelik taşıyan klasik renklere; dilerseniz çok daha canlı ve iddialı tonlara sahip modellere bir şans verebilirsiniz.

Gömme Rezervuar Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gömme rezervuar fiyatları marka ve modeller özelinde değişiklikler gösterir. Kimi modellerin su taşıma ölçüleri birbirinden farklı olduğu için bu durumun da fiyatlar üzerinde etkili olduğunu belirtmek mümkündür.

Manuel kullanım özelliklerine uygun biçimde dizayn edilen modeller fotoselli, yani sensörlü dinamiklerle üretilenlere nazaran daha farklı fiyatlarla satışa sunulabilir. Tüm bunlar arasından yaşam alanınıza en uygun modeli seçerek benzersiz bir hijyen deneyimi elde edebilirsiniz.

Gömme Rezervuar Montajı Nasıl Yapılır?

Montaj adımı dikkatli biçimde gerçekleştirilmesi gereken noktalardan oluşur. Montaj yapılacak duvarın belirlenmesi ve bu belirlemeler doğrultusunda ideal ölçülerin alınması önemlidir.

Kullanım sağlayacak modelin montaj plakası duvara sabitlenir. İç takım yerleştirilerek bağlantı yerlerine takılır. Tüm bu adımlar sonrası sorunsuz bir kullanım elde edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.