Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Pisuvar

Toplam 6 ürün bulunmaktadır.

Pisuvar Modelleri & Fiyatları

Pisuvar modelleri, kolay kullanım ve kurulum ayrıcalıklarına sahip, erkeklerin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, işletmelerde, kamu binalarında, umumi tuvaletlerde; isteğe göre evlerde de bulunabilen bir banyo yapı malzemesidir.

Pisuvar, görünüm itibariyle minimal tasarım çizgilerine sahip olduğundan banyo ve tuvalet dizaynına şık bir efekt sunar. Hijyen sağlanabilen yıkama mekanizması diğer tuvaletlere nazaran çok daha az su sarf ettiği için nispeten ekonomik bir kullanım deneyimi kazandırır.

En Çok Tercih Edilen Pisuvar Modelleri


Uzun ömürlü kullanım ve hijyen açısından özellikle umumi tuvaletlerde tercih edilebilecek pek çok pisuvar modelinden söz edilebilir.

Fotoselli pisuvar hem yüksek hijyen ayrıcalığı hem de benzersiz kullanım deneyimi bakımından en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Klasik tasarımlara nazaran tuvalet ile teması minimize eden bu model son derece hijyeniktir.

Model çerçevesinde yer alan hareket sensörleri pisuvar kullanımının ardından harekete geçerek herhangi bir temasa gerek görülmeden temizlik sağlar.

Pisuvar Çeşitleri Nelerdir?


Umumi tuvaletlerde sıklıkla kullanılan pisuvar çeşitleri vardır. Arkadan su girişli modellerde temiz su bağlantısı pisuvarın arka kısmından gelecek şekilde üretilir. Bu modeller çok kolay temizlenebilen ve rahat kullanım olanağı sunan tasarımlardır. Genelde beyaz renklerde tercih edilseler de farklı tonları da bulunur.

Bir diğer model üstten su girişli pisuvardır. Bu modelde temiz su girişi üst bölmede yer alır. Toplu kullanım alanlarında oluşabilecek pisuvar kokusunu önlemek için hijyen önlemleri alınmalıdır.

Pisuvar süzgeci, özel kafesi sayesinde pisuvarlara yerleştirilerek oluşabilecek kokuyu önler ve hijyen sağlar. İçinde yer alan koku blokları sayesinde çoklu kullanım sağlanan yerlerde kötü koku kaynaklı problemler giderilir.

Rezervuar ve su akış sistemi yerine kartuşlarla kullanım sağlayabileceğiniz bir diğer model susuz pisuvarlardır. Özellikle büyük işletmeler su tasarrufu sağlayabilmek adına bu modelleri tercih edebilir.

Pisuvar Markaları Nedir?


Ayrıcalıklı kullanım avantajlarına sahip pek çok pisuvar markası ve ara bölme çeşitleri vardır. Ada Design, dayanıklı materyal kullanımı, pratik çözümler sunan deneyimi ve modern tasarımları ile fark yaratan markaları sizlerle buluşturur.

Elektrikli modellerinden klasik tasarımlarına kadar pek çok çeşide ulaşabileceğiniz Duravit, günlük ihtiyaçların en konforlu formda giderilmesine olanak tanır.

Basic tasarımları ve hijyenik deneyimleri sayesinde hastane, okul, işletme gibi toplu kullanım alanlarına kolaylıklar taşıyan Grohe, en kaliteli pisuvar çeşitleriyle sizlere sunulur.

Pisuvar Fiyatları Nasıl Belirlenir?


Yaşam alanlarının temel ihtiyaçlarından biri pisuvarlardır. Talep yoğunluğu olan bir ürünün haliyle nasıl fiyatlandırıldığı merak konusu olabilir.

Pisuvar fiyatları marka, model ve ebat özelinde farklılıklar gösterebilir. Otomatik sensör ayrıcalığına sahip modeller klasiklere nazaran daha yüksek bir segmentte yer alabilir.

Pisuvar ölçüleri de fiyat belirleme konusunda referans alınan noktalardandır. Çoğu model standart ölçülere sahiptir ancak isteğe göre farklı ebatlarda üretimler gerçekleştirilebilir. Bu da satın alacağınız modelin fiyatını etkileyecektir.

Pisuvar Nasıl Çalışır?

Pisuvarlar kullanıcının idrarını atabilmesi için suyla çalışan armatürlerdir. Kullanıcı yaklaştığında veya düğmeye bastığında su akar ve idrarı taşır. Ardından su tahliye olur ve pisuvar tekrar kullanıma hazır hale gelir.

Pisuvar Nasıl Takılır?

Pisuvar montajı model farklılıklarına göre değişmektedir. Montaj gerçekleştirilirken pis su giderlerine sifon yerleştirilir. Daha sonra montaj edilecek alanın ölçüleri belirlenir ve montaj delikleri açılır. Gider borularının ve pisuvarın da takılmasıyla birlikte montaj gerçekleştirilmiş olur.

Ada Design pisuvarlar standart tasarımların yanı sıra sensörlü modelleriyle de fark yaratan benzersiz kullanım deneyimini sizlerle buluşturur.

Susuz Pisuvar Montajı Nasıl Yapılır?

Susuz pisuvarın montajı için pisuvarı doğru konumda işaretleyin. Montaj aparatlarını kullanarak pisuvarı duvara veya zemine tutturun. Pisuvarın etrafını sızdırmazlık sağlamak için contalar veya silikon ile doldurun. Pisuvarı drenaj sistemine doğrudan bağlayın. Kontrolleri yapın ve sızıntı olup olmadığını kontrol edin.

Pisuvar Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Pisuvarın bağlantısı için pisuvarın su giriş noktasına uygun bir bağlantı hattı takın. Bağlantıyı sıkıca ve sızdırmaz şekilde yapın. Pisuvarın drenaj bağlantı noktasına uygun bir drenaj hattı takın. Bağlantıyı sıkıca ve sızdırmaz şekilde yapın. Bağlantıları tamamladıktan sonra su akışını ve sızıntıları kontrol edin. Sızıntı varsa bağlantıları tekrar kontrol edin ve gerekirse contaları değiştirin. Bu şekilde pisuvarın bağlantısını yapabilirsiniz.

Pisuvar Nasıl Temizlenir?

Pisuvarı temizlemek için ilk olarak eldiveninizi takın. Ardından pisuvarın içini temizlemek için temizlik malzemesi kullanın ve yüzeyi iyice ovun. Daha sonra sifonu çalıştırın. Pisuvarın etrafındaki duvarları ve zeminleri de temizleyerek hijyen sağlayın. Son olarak kullanılan malzemeleri uygun bir şekilde atın ve eldivenleri çıkararak ellerinizi temizleyin.

Pisuvar Koku Giderici Nasıl Kullanılır?

Öncelikle eldiven takın ve temiz bir bez ya da sünger kullanarak pisuvarı nemli bir şekilde temizleyin. Sonra pisuvar koku gidericisini etiketinde belirtilen miktarda kullanarak pisuvarın içine dökün. Koku gidericiyi yaymak için bir fırça veya temizlik çubuğu kullanabilirsiniz. Son olarak kapağı kapatın ve koku gidericinin etkisini göstermesi için bir süre bekleyin.

Pisuvar Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Öncelikle hijyen için eldiven takın. Ardından bir tuvalet pompası veya pisuvar tıkanıklık açıcı kullanarak tıkanıklığı çözmeye çalışın. Pompayı tıkanıklığın üzerine yerleştirin ve hızlı ve güçlü bir şekilde aşağı yukarı hareket ettirin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.