Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Tuvalet Fırçası

Toplam 35 ürün bulunmaktadır.

Tuvalet Fırçası Modelleri & Fiyatları

Temiz ve hijyenik bir banyonun olmazsa olmazı tuvalet fırçasıdır. Tuvalet fırçası modelleri ucunda süngerli formlar bulunan veya silikon ve plastik temizleyicilerin yer aldığı hijyen gereçlerinden biridir.

Banyo ve tuvaletlerde işlevsel kullanımın yanı sıra tamamlanmış ve şık bir görünüm için sıvı sabunluk gibi diğer aksesuarların da yer aldığı setleri satın alabilirsiniz. Bu sayede çok daha stil sahibi bir efekt yakalayabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Tuvalet Fırçası Modelleri

Tuvalet fırçası modelleri alaturka veya alafranga fark etmeksizin tüm tuvaletlerde kullanılabilir. Tuvalet fırçası seti olarak satın alabileceğiniz tasarım standart parçalardan oluşur. Banyo veya tuvaletinizde dilediğiniz her yere bu parçaları yerleştirebilirsiniz.

Dilerseniz çok daha efektif bir kullanım için duvara monte tuvalet fırçası modellerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede düzenli bir görünüm yanı sıra fonksiyonellik de elde edebilirsiniz.

Kullanım özelliklerinin yanı sıra gold tuvalet fırçası gibi zengin renk ve desenlerle zenginleştirilmiş ürünlere de bir şans verebilirsiniz.


Tuvalet Fırçası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tuvalet fırçası seçerken uzun süreli kullanım deneyimlerine karşı dayanıklı modellere ve en önemlisi banyo ile tuvalet dizaynınızla bütünleşecek tasarımlara öncelik verebilirsiniz.

Tuvalet Fırçası Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tuvalet fırçası fiyatları renk, tasarım, materyal ve diğer pek çok nitelik bağlamında belirlenebilir. Ada Design ürünleri arasından bütçenize en uygun modele rahatça ulaşabilir yaşam alanlarınıza hayallerinizdeki şık görünüm ve işlevsel kullanım deneyimini taşıyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.