Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Grohe Zedra Touch Elektronik Tek Kumandalı Eviye Bataryası - 30219DC2

Ürün Kodu : GRH30219DC2
Model: Zedra Touch
%45
56.006,63 TL
30.803,65 TL
Adet

ÇOK HAFİF BİR DOKUNUŞLA SU AKIŞINI KONTROL EDİN: 3 SPREY AKIŞLI, SPİRALLİ VE KONFORLU DUŞ BAŞLIĞININ YANI SIRA DURAKLAMA DÜĞMESİNE SAHİP GROHE ZEDRA MUTFAK BATARYASI, HAYATI KOLAYLAŞTIRIR

Yalnızca hafif bir dokunuşla açıp kapatabileceğiniz, güçlü özellikler sunan ve su tasarrufu özelliğine sahip GROHE Zedra Touch mutfak bataryasıyla mutfakta kontrolü ele alın. GROHE EasyTouch teknolojisi sayesinde elinizle, bileğinizle veya dirseğinizle hafifçe dokunarak suyu açıp kapatabilirsiniz. Bu özellik, yoğun çalışılan mutfaklar için daha kullanışlı ve hijyeniktir. Oluklu bir çıkış ucuna ve zarif, akışkan hatlara sahip batarya, tek delikli montaj için tasarlanmıştır. C şeklinde yüksek çıkış ucu, vazoları ve geniş kapları doldurmak için yeterli alan bırakır. Daha fazla esneklik ve kullanım kolaylığı sağlamak için çıkış ucu 360 derece dönebilir. Bataryanın spiralli konforlu duş başlığı, sebzeleri hazırlarken veya eviyenin ulaşılması zor yerlerini temizlerken size 3 farklı sprey akışı sunar: Düz akış, güçlü jet akışı ve su tüketimini %70'e kadar azaltan su tasarruflu GROHE Blade Spray akışı. Duraklatma düğmesine basarak su akışını kesebilir, düğmeyi bırakarak akışı kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. İşiniz bittiğinde su otomatik olarak düz akışa döner. Konforlu duş başlığı, güçlü GROHE Magnetic Docking özelliği sayesinde takılmadan yerine geri çekilir. Yalnızca parmaklarınızla bile kireç birikintilerinden arındırılabilen silikon SpeedClean su çıkış uçları sayesinde temizlik de çok kolaydır. GROHE SilkMove kartuş, bataryanın daima yumuşak ve hassas biçimde çalışmasını sağlar. GROHE QuickFix Plus montaj sistemi sayesinde montaj işlemi çocuk oyuncağıdır. Bu monoblok mutfak bataryası, parlak ve dayanıklı GROHE StarLight krom ile kaplanmıştır.


◌ Touch: dokunmatik eviye bataryası
◌ pilli 6 V, lityum pil, tip: CR-P2
◌ CE onaylı
◌ solenoid valf
◌ 60 sn. sonra otomatik durdurma (fabrika ayarıdır)
GROHE StarLight krom kaplama
GROHE SilkMove 35 mm seramik kartuş
◌ GROHE Zero izole edilmiş iç su yolları- kurşun ve nikel içermez
GROHE Easydock M , spiral çıkış ucunun yerine kusursuz bir şekilde oturması için entegre mıknatıs
◌ 3 farklı sprey
◌ yön değiştirici: linear sprey / SpeedClean jet akışı / GROHE blade spreyi (% 70'e kadar azaltılmış su tüketimi ve daha güçlü püskürtme performansı)
◌ durdurma işlevi - su akışını durdurmak için duraklatma düğmesi
◌ normal akışa otomatik geçiş
◌ ayarlanabilir akış limitleyici
◌ döner çıkış ucu
◌ hareket ekseni 360°
◌ entegre çek valf
◌ spiral bağlantı hortumları
Boyutlar (cm)
590 x 85 x 300
Ağırlık (Kg)
5.295
Garanti Bilgisi
2 Yıl Garantili
Teslimat Bilgisi
Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.